
Диск гальмівний (задній) Peugeot 508 10-(290x12), Bosch 0 986 479 130
1 613,05 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 479 130
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) Peugeot 508 10-(290x12), Bosch 0 986 479 130. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 479 130
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 479 130 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PEUGEOT — 508 (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 120 | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 115 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 150 л.с. | 2010–2018 |
| 1.6 THP 163 л.с. | 2012–2018 |
| 1.6 THP 156 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 VTi 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2010–2018 |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 HDi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| PEUGEOT — 508 SW (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 165 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 115 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 156 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 VTi 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 HDi 163 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 130 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 00004249E0, 00004249E0, 08A61510, 08A61511, 1815203744, 196037, 197795, 203744, 24 0112 0197 1, 313744, 4249 E0, 4249 E0, 4249 G2, 4249 G2, 440312920, 496015, 55380, 55380PRO, 562762JC, 562762JC1, 5684, 6147300, 6147300, 673223, 92238003, BDC6058 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Висота [мм] | 44 |
| Діаметр отвору до [мм] | 13,3 |
| Діаметр центрування [мм] | 71,07 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 290 |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| виконує норми ЕЕК | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 613,05 ₴





