
Комплект гальмівних колодок (передніх) Ford Focus II-III/Kuga/Connect/Mazda 3/5/Volvo C30/C70/S40 03-, Bosch 0 986 424 794
1 481,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 424 794
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок (передніх) Ford Focus II-III/Kuga/Connect/Mazda 3/5/Volvo C30/C70/S40 03-, Bosch 0 986 424 794. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 424 794
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 424 794 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX (DM2) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2007–2010 |
| 1.6 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDCi 101 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — FOCUS C-MAX (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–2007 |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.8 120 л.с. | 2003–2007 |
| 1.8 125 л.с. | 2004–2007 |
| 1.8 122 л.с. | 2005–2007 |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–2007 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 145 л.с. | 2004–2007 |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2003–2007 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 LPG 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CNG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 LPG 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 794 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота внутрішньої накладки | 62.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 67 мм |
| Кросс-номери | 0 986 495 450, 0 986 50A 209, 0 986 AB1 005, 0 986 AB1 187, 0 986 AB2 163, 0 986 AB2 395, 0 986 AB2 939, 0 986 AB3 739, 0 986 AB3 903, 0 986 AB4 580, 0 986 AB9 231, 05P1190, 05P1627, 05P2054, 108200, 1223682, 13 0460 7193 2, 13 0470 7193 2, 1321517 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23723 |
| Висота 1 [мм] | 62,9 |
| Висота 2 [мм] | 67 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з поршневим затискачем |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 156,3 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 481,02 ₴







