
Колодки гальмівні (передні) Audi A4 95-01/VW Golf III/IV -02/Caddy II -04, Bosch 0 986 460 944
1 138,55 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 460 944
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A4 95-01/VW Golf III/IV -02/Caddy II -04, Bosch 0 986 460 944. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 460 944
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 460 944 (BOSCH)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 460 944 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 69.9 мм |
| Кросс-номери | 0 986 494 726, 0134 00, 0134 20, 0134 40, 0134 82, 0134.00, 0134.20, 0134.40, 0134.82, 052.2, 052.2, 05P600, 103 530, 1170062, 13.0460-2958.2, 13046029582N-SET-MS, 13046029582N-SET-MSP, 145 000B-SX, 145 000-SX, 145 040-SX, 151-1256, 16008, 1617259680 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19.5 мм |
| Ширина | 118.9 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Ширина [мм] | 118,9 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інструкцією зі збирання |
| Висота [мм] | 69,5 |
| Товщина (мм) | 17,9 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
| Гальмівне встановлення | Lucas-Girling |
| WVA номер | 20168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 138,55 ₴



