
Колодки гальмівні (передні) Nissan Maxima 2.0-3.0 V6 24V 00-03, Bosch 0 986 495 147
1 423,38 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 495 147
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Nissan Maxima 2.0-3.0 V6 24V 00-03, Bosch 0 986 495 147. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 495 147
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 495 147 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — MAXIMA QX (A33) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 V6 24V 140 л.с. | 2000–2003 |
| 3.0 V6 24V 200 л.с. | 2000–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 147 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 59.5 мм |
| Кросс-номери | 0 986 TB2 202, 0 986 TB2 660, 037500, 037502, 05P1357, 13 0460 5880 2, 181568, 2204050, 2318401, 2318414505, 231841501, 2375 00, 2375 02, 2375 12, 32813, 37161, 37161OE, 41060 3Y690, 41060 OP690, 4200, 572476B, 598912, 6132739, 670912, 774 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14.8 мм |
| Ширина | 139.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Maxima |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 423,38 ₴





