
Барабан гальмівний (задній) Mitsubishi Colt/Smart Forfour 04-13 (239x57.5), Bosch 0 986 477 235
2 580,29 ₴
- Під замовлення
- Код: 0 986 477 235
Відправка з 07 квітня 2026+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Барабан гальмівний (задній) Mitsubishi Colt/Smart Forfour 04-13 (239x57.5), Bosch 0 986 477 235. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 477 235
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 477 235 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — COLT VI (Z3_A, Z2_A) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 75 л.с. | 2004–2012 |
| 1.3 95 л.с. | 2004–2012 |
| 1.5 DI-D 68 л.с. | 2004–2012 |
| 1.5 DI-D 95 л.с. | 2004–2012 |
| SMART — FORFOUR (454) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 (454.030) 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.1 (454.033) 64 л.с. | 2005–2006 |
| 1.3 (454.031) 95 л.с. | 2004–2006 |
| 1.5 CDI (454.000) 68 л.с. | 2004–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 477 235 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 253016, 4544230101, 4544230101, 4615A012, 4615A012, 61445, 7D0688, 7D0688R, 9190032, 94044200, BDM1144, BDR9030, BF529, BF604, BT1049, BT2480, DB4443, DRM9981, FDR329814, MBD395, N3400516, BD-5865 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Задні колеса |
| Діаметр барабана | 239 мм |
| Внутрішня висота барабану | 47 мм |
| Висота | 57.5 мм |
| Діаметр отвору маточини | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Внутрішня висота торм. барабана [мм] | 47 |
| Внутрішній діаметр гальмівного барабана [мм] | 203 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Зовнішній діаметр гальмівного барабана [мм] | 239 |
| Обсяг. висота торм. барабана [мм] | 57,5 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580,29 ₴





