
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20-21)/2 (F22/F87/F45-46)/3 (F30-31/F34/F80)/4 (F32/F36)/X3 11-, Bosch 0 986 494 487
2 324,92 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 487
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20-21)/2 (F22/F87/F45-46)/3 (F30-31/F34/F80)/4 (F32/F36)/X3 11-, Bosch 0 986 494 487. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 487
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 487 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i | 2015–н.в. |
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 325 d | 2016–н.в. |
| 325 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 328 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 330 e | 2016–н.в. |
| 330 i | 2015–н.в. |
| 330 i xDrive | 2015–н.в. |
| BMW — 3 Touring (F31) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2012–2019 |
| 320 d 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 325 d | 2016–н.в. |
| BMW — 4 кабрио (F33, F83) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d | 2015–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 425 d | 2016–н.в. |
| 425 d 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 428 i 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 i | 2016–н.в. |
| 430 i xDrive | 2016–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d | 2013–2015 |
| 420 d 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 d xDrive 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive | 2013–2015 |
| 420 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 425 d | 2016–н.в. |
| 425 d 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 428 i 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 i | 2016–н.в. |
| 430 i xDrive | 2016–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 487 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 TB3 149, 05P1732, 13 0460 3857 2, 13 0460 3984 2, 13 0470 3857 2, 145700, 1501221552, 182020, 2145700, 221552, 2519901, 2519901CP, 2519903, 2519919205, 302138, 34 10 6 799 801, 34 10 6 856 191, 34 10 6 859 181, 34 10 6 859 182, 34 11 4 073 936 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 19.3 мм |
| Ширина | 148.3 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25199 |
| Висота [мм] | 70 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 1987474811 |
| Товщина (мм) | 19,3 |
| Ширина [мм] | 148,3 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 324,92 ₴







