
Колодки гальмівні (передні) Nissan Navara/Pick Up 2.4i/2.5 TD 98-, Bosch 0 986 494 152
1 555,04 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 152
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan Navara/Pick Up 2.4i/2.5 TD 98-, Bosch 0 986 494 152. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 152
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 152 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — BIG M (D22) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 4x4 133 л.с. | 2001–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (D22) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD 150 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.4 i 4WD 133 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 133 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 Di 133 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — NP300 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4x4 133 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 152 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 TB2 805, 05P1343, 074802, 13 0460 5632 2, 1501222260, 181703, 2397001, 2748 02, 301889, 41060 7Z025, 41060 VK190, 5480, 572551J, 572551JD, 598889, 6133402, 6133409, 6270, 670889, 8DB 355 010-671, 8DB 355 024-261, 8DB 355 028-111, D1060 VK100 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | NP300, Pick Up, Navara |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота | 56.9 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 164.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23970 |
| Висота [мм] | 56,9 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина [мм] | 164,3 |
| обмеження виробника | AKEBONO System |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 555,04 ₴









