
Колодки гальмівні (передні) MB 190 (W201) 82-93, Bosch 0 986 494 058
769,52 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 058
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB 190 (W201) 82-93, Bosch 0 986 494 058. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 058
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 058 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — 190 (W201) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 190D (201.128) 122 л.с. | 1988–1993 |
| 2.0 (201.022) 90 л.с. | 1982–1984 |
| 2.0 (201.023) 105 л.с. | 1984–1990 |
| 2.0 (201.023) 102 л.с. | 1986–1990 |
| 2.6 160 л.с. | 1982–1988 |
| D (201.122) 72 л.с. | 1983–1989 |
| D (201.126) 90 л.с. | 1985–1993 |
| D 2.0 (201.122) 75 л.с. | 1989–1993 |
| D 2.5 (201.126) 94 л.с. | 1989–1993 |
| E 132 л.с. | 1986–1991 |
| E (201.028) 136 л.с. | 1986–1993 |
| E (201.029) 160 л.с. | 1986–1993 |
| E 1.8 (201.018) 109 л.с. | 1990–1993 |
| E 2.0 118 л.с. | 1985–1993 |
| E 2.0 (201.024) 122 л.с. | 1982–1993 |
| E 2.0 (201.024) 113 л.с. | 1985–1986 |
| E 2.0 (201.024) 116 л.с. | 1985–1986 |
| E 2.6 166 л.с. | 1986–1989 |
| Turbo-D 2.5 (201.128) 126 л.с. | 1988–1993 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 058 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 53 мм |
| Кросс-номери | 0 986 468 900, 0 986 468 902, 0 986 490 550, 0 986 TB2 015, 000 420 89 20, 000 420 90 20, 000 420 91 20, 001 420 09 20, 001 420 10 20, 001 420 81 20, 001 420 96 20, 002 420 02 20, 002 420 81 20, 014500, 05P273, 05P302, 13 0460 2923 2, 13 0460 2932 2 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.9 мм |
| Ширина | 94.7 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Ширина [мм] | 52,4 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Кількість болтів | 2 |
| Висота [мм] | 95,2 |
| Товщина (мм) | 17,7 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
| WVA номер | 21055 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769,52 ₴







