
Колодки гальмівні (передні) Nissan Pathfinder IV/Murano III 13- (Sumitomo), Bosch 0 986 424 682
1 667,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 424 682
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Nissan Pathfinder IV/Murano III 13- (Sumitomo), Bosch 0 986 424 682. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 424 682
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 424 682 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — JX SUV (L50) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 AWD 265 л.с. | 2012–2013 |
| NISSAN — MURANO III (Z52) (US) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 HEV ALL MODE 4x4-i 234 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.5 V6 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.5 V6 ALL MODE 4x4-i (Z52R) 249 л.с. | 2016–н.в. |
| NISSAN — PATHFINDER IV (R52) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 4WD 249 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 682 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 60 мм |
| Кросс-номери | 1074.0, 1074.0, 22-1045-0, 25589.170.1, 2558903, 35130, 50-01-1005, 50-05-513, 501005, 50513, 574149J, 822-1045-0, BD-5750, BPNI-1008, D1060 3JA0B, D1060 3JA0B, D10603JA0A, D10803JA0A, D10803JA0A, DP1010.10.1508, E100606, E400606, E500606, FDB4949 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 165.7 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX60, JX SUV, Pathfinder, Murano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 60 |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина [мм] | 165,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 667,88 ₴




