
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W176)/B-class (W242/W246)/GLA-class (X156) 11-, Bosch 0 986 494 662
1 653,34 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 662
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W176)/B-class (W242/W246)/GLA-class (X156) 11-, Bosch 0 986 494 662. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 662
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 662 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W176) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 160 (176.041) | 2015–н.в. |
| A 160 CDI (176.011) 90 л.с. | 2013–н.в. |
| A 180 (176.042) 122 л.с. | 2012–н.в. |
| A 180 CDI (176.000) 109 л.с. | 2012–н.в. |
| A 180 CDI (176.012) 109 л.с. | 2012–н.в. |
| A 200 (176.043) 156 л.с. | 2012–н.в. |
| A 200 CDI (176.001) 136 л.с. | 2012–н.в. |
| A 200 CDI (176.008) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| A 200 CDI 4-matic (176.002) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| A 220 CDI (176.003) 170 л.с. | 2012–н.в. |
| A 220 CDI 4-matic (176.005) 170 л.с. | 2012–н.в. |
| A 220 d (176.003) | 2015–н.в. |
| A 220 d 4-matic (176.005) | 2015–н.в. |
| A 250 (176.044) 211 л.с. | 2012–н.в. |
| A 250 (176.050) | 2015–н.в. |
| A 250 4-matic (176.046) 211 л.с. | 2012–н.в. |
| A 250 4-matic (176.051) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W246, W242) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 160 (246.241) | 2015–н.в. |
| B 160 CDI (246.211) 90 л.с. | 2013–н.в. |
| B 180 (246.242) 122 л.с. | 2011–н.в. |
| B 180 CDI (246.200) 109 л.с. | 2011–н.в. |
| B 180 CDI (246.212) 109 л.с. | 2013–н.в. |
| B 200 (246.243) 156 л.с. | 2011–н.в. |
| B 200 CDI (246.201) 136 л.с. | 2011–н.в. |
| B 200 CDI (246.208) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| B 200 CDI 4-matic (246.202) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| B 200 Natural Gas Drive (242.848) 156 л.с. | 2012–н.в. |
| B 220 4-matic (246.247) 184 л.с. | 2013–н.в. |
| B 220 CDI (246.203) 170 л.с. | 2011–н.в. |
| B 220 CDI (246.203) 177 л.с. | 2014–н.в. |
| B 220 CDI 4-matic (246.205) 177 л.с. | 2014–н.в. |
| B 250 (246.244) 211 л.с. | 2012–н.в. |
| B 250 4-matic (246.246) 211 л.с. | 2014–н.в. |
| Electric Drive / B 250 e (242.890) | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA Shooting Brake (X117) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLA 180 (117.942) | 2015–н.в. |
| CLA 180 d (117.912) | 2015–н.в. |
| CLA 200 (117.943) | 2015–н.в. |
| CLA 200 CDI (117.908) 136 л.с. | 2015–н.в. |
| CLA 200 CDI 4-matic (117.902) 136 л.с. | 2015–н.в. |
| CLA 220 4-matic (117.947) | 2016–н.в. |
| CLA 220 CDI (117.903) 177 л.с. | 2015–н.в. |
| CLA 220 CDI 4-matic (117.905) 177 л.с. | 2015–н.в. |
| CLA 250 (117.944) | 2015–н.в. |
| CLA 250 4-matic (117.946) | 2015–н.в. |
| CLA 250 4-matic (117.951) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA купе (C117) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG CLA 45 4-matic (117.352) | 2015–н.в. |
| CLA 180 (117.342) 122 л.с. | 2013–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLA-CLASS (X156) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GLA 220 4-matic (156.947) 184 л.с. | 2017–н.в. |
| GLA 250 Flex (156.944) 211 л.с. | 2015–н.в. |
| GLA 180 (156.942) 122 л.с. | 2015–н.в. |
| GLA 180 CDI (156.912) 109 л.с. | 2014–н.в. |
| GLA 200 (156.943) 156 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 200 CDI (156.908) 136 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 200 CDI 4-matic (156.902) 136 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 220 CDI (156.903) 170 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 220 CDI 4-matic (156.905) 170 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 220 d (156.903) | 2015–н.в. |
| GLA 220 d 4-matic (156.905) | 2015–н.в. |
| GLA 250 (156.944) 211 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 250 4-matic (156.946) 211 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 662 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 71.7 мм |
| Кросс-номери | 0 986 494 937, 0 986 495 299, 0 986 TB3 170, 000 420 30 02, 006 420 46 20, 006 420 47 20, 006 420 69 20, 006 420 85 20, 006 420 850, 006 420 90 20, 008 420 03 20, 008 420 06 20, 05P1781, 05P1781A, 05P2081, 13 0460 2779 2, 13 0470 2779 2, 148508 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 144.1 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | A-Class, Q30, B-Class, QX30, GLA-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Ширина [мм] | 144,4 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість болтів | 4 |
| Висота [мм] | 71,7 |
| Товщина (мм) | 19,2 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
| WVA номер | 24869 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 653,34 ₴








