
Фільтр повітряний Ford Ranger 2.0EcoBlue 4x4 18-, Bosch F 026 400 750
1 088,90 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 750
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Ranger 2.0EcoBlue 4x4 18-, Bosch F 026 400 750. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 750
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 750 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — RANGER (TKE) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 4x4 213 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 170 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 750 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 175203, 5339890, ADBP220061, EAF1073, EB3G9601AA, EB3Z9601B, LVFA1745, P804, A3134, 175203, LX 5732, LX 5732, ADBP220061, WH 570 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 236.5 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Ranger |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 236,5 |
| Довжина [мм] | 297 |
| Висота [мм] | 50 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 088,90 ₴




