
Комплект гальмівних колодок (передніх) VW Caddy 03- (з датчиком), Bosch 0 986 424 797
1 786,99 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 797
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок (передніх) VW Caddy 03- (з датчиком), Bosch 0 986 424 797. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 424 797
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 424 797 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 102 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 1.9 TDI 75 л.с. | 2005–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 105 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 EcoFuel 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 SDI 70 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 85 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 110 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — GOLF TOURAN (1T3) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–2013 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2013–н.в. |
| VW — PASSAT (362) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (365) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 797 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 66 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.4 мм |
| Кросс-номери | 0 986 495 432, 0 986 50A 205, 0 986 AB1 338, 05P1248, 05P866, 103001, 13 0460 7184 2, 13 0470 7184 2, 1501224770, 181338, 181567, 181567208, 1K0 698 151 C, 1K0 698 151 C, 1K0 698 151 C, 1K0 698 151 C, 1K0 698 151 E, 1K0 698 151 E, 1K0 698 151 E |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, TT, Golf, Roomster, Altea, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23589 |
| Висота 2 [мм] | 71,4 |
| Висота [мм] | 66 |
| Датчик зношування | з інтегрованим датчиком зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інструкцією зі збирання |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 1 987 474 432 |
| Товщина (мм) | 20,4 |
| Товщина 2 [мм] | 20,6 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 155,2 |
| Ширина 2 [мм] | 156,4 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 786,99 ₴






