
Фільтр повітряний Jeep Grand Cherokee 3.0CRD 11-, Bosch F 026 400 464
738,45 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 464
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Jeep Grand Cherokee 3.0CRD 11-, Bosch F 026 400 464. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 464
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 464 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — 300 C (LX) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 CRD 218 л.с. | 2005–2012 |
| CHRYSLER — 300 C Touring (LX) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 CRD 218 л.с. | 2005–2010 |
| JEEP — GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 CRD V6 4x4 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 CRD V6 4x4 190 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 CRD V6 4x4 241 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 CRD V6 4x4 250 л.с. | 2013–н.в. |
| LANCIA — THEMA (LX) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 D 190 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 D 239 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 464 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04861 688AA, 04861 688AA, 04861 688AB, 04861 688AB, 1500309, 1512-4209, 1718536, 18599, 18599, 20-09-910, 20910, 22029-LF-PCS-MS, 2441406, 26-1380, 36CH009, 4861 688AA, 4861 688AA, 4861 688AB, 4861 688AB, 60996, 71-01464-SX, 8A0209, A10197, A1554, A2478 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 211 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Lancia, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Thema, 300C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 47 |
| Довжина [мм] | 211 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 222 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 738,45 ₴




