
Фільтр повітряний BMW 3 (E90-E93) 1.6/2.0 03-11 (N43/N46), Bosch F 026 400 018
574,23 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 018
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 3 (E90-E93) 1.6/2.0 03-11 (N43/N46), Bosch F 026 400 018. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 018
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 018 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (E81) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 116 i 115 л.с. | 2007–2012 |
| 116 i 122 л.с. | 2008–2012 |
| 118 i 129 л.с. | 2006–2008 |
| 118 i 143 л.с. | 2006–2012 |
| 120 i 156 л.с. | 2006–2012 |
| 120 i 163 л.с. | 2006–2012 |
| 120 i 170 л.с. | 2006–2012 |
| BMW — 1 (E87) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 116 i 115 л.с. | 2003–2012 |
| 116 i 122 л.с. | 2003–2012 |
| 118 i 136 л.с. | 2006–2011 |
| 118 i 129 л.с. | 2004–2012 |
| 118 i 143 л.с. | 2004–2012 |
| 120 i 150 л.с. | 2003–2012 |
| 120 i 156 л.с. | 2003–2012 |
| 120 i 163 л.с. | 2003–2012 |
| 120 i 170 л.с. | 2007–2012 |
| BMW — 1 кабрио (E88) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 118 i 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 120 i 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 120 i 170 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — 1 купе (E82) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 120 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 3 (E90) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 116 л.с. | 2006–2011 |
| 318 i 129 л.с. | 2005–2007 |
| 318 i 143 л.с. | 2007–2011 |
| 320 i 150 л.с. | 2005–2007 |
| 320 i 170 л.с. | 2007–2011 |
| 320 si 173 л.с. | 2006–2011 |
| BMW — 3 Touring (E91) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 318 i 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 3 кабрио (E93) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 i 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 3 купе (E92) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 i 163 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — X1 (E84) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 i 150 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 018 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13 71 7 532 754, 2759500, A 2154, A1201, AG 135 7, AG1620, AK3624, ALA8901, C1361, CA9951, E621L, EAF583, EL9136, EL9136, F 026 400 018, FL9121, LX 165 1, LX 1651, MA60187, MD5252, S7595A, WA9511, C 1361, WH 217, A1201, LX 1651, WA9511, FAF-10107 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 127.5 мм |
| Ширина | 127.5 мм |
| Висота | 199.7 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 199,7 |
| Діаметр 1 [мм] | 78,8 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 127,5 |
| Ширина [мм] | 127,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574,23 ₴




