
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 200 4.5 D4d 07-, Bosch F 026 400 226
784,85 ₴
- Готово до відправки
- Код: F 026 400 226
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 200 4.5 D4d 07-, Bosch F 026 400 226. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 226
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 226 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — LX (URJ201) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 450d (VDJ201) 272 л.с. | 2015–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.5 D V8 (VDJ200) 286 л.с. | 2008–н.в. |
| 4.5 D4-D 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.5 D4-D 272 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200) 265 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200) 232 л.с. | 2013–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200_) 249 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 226 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 17801 51020, 1780151020, 3078500, A1521, ADT322105, AG 188 7, AP1436, CA11270, E1763L, FA264S, J1322075, J1322075, LX 505 5, LX 5055, N1322110, PA7742, TA1693, 30-12 321 0037, A1521, TA-1693, S 3785 A, ADT322105 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 298 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 314 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 298 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784,85 ₴





