
Фільтр повітряний Chevrolet Volt/Opel Ampera EV150 11-, Bosch F 026 400 408
466,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: F 026 400 408
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Chevrolet Volt/Opel Ampera EV150 11-, Bosch F 026 400 408. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 408
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 408 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — VOLT (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| EV 150 151 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — AMPERA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| EV 150 151 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 408 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 20 871 244, 20871244, 20871244, 20871244, 3065300, 834603, A3148C, C19003, EAF922, MD8614, N1320918 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Volt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 45 |
| Довжина [мм] | 191 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466,41 ₴





