Фільтр повітряний Opel Astra J 09-, Bosch F 026 400 351. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 351
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 351 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — CRUZE (J300) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 124 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2009–н.в. |
| CHEVROLET — CRUZE Station Wagon (J308) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 124 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2012–н.в. |
| CHEVROLET — CRUZE Наклонная задняя часть (J305) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 124 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 LPG 141 л.с. | 2011–н.в. |
| CHEVROLET — ORLANDO (J309) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 141 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA GTC J (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 280 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — ASTRA J (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 115 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA J Sports Tourer (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — ASTRA J седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA C (P12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 351 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13 272 720, 13272717, 13272720, 13272720, 13272720, 13272720, 30A2400, 8 34 622, A 2332, A1380, A36163, AF1485, AF3145, AF3145, ALA88865, AP0519, C26108, CA10879, CA10990, DA758, E1321L, EAF757, ELP9458, LX 160 2, LX 388 8, LX 3888, MA3168, PA4454 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51 |
| Довжина [мм] | 250 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 256 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503,64 ₴





