
Фільтр повітряний Honda Accord VII 2.2i-CTDI 04-08, Bosch F 026 400 232
528,08 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 232
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Accord VII 2.2i-CTDI 04-08, Bosch F 026 400 232. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 232
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 232 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD EURO VIII (CL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i-CTDi 140 л.с. | 2004–н.в. |
| HONDA — ACCORD VII Tourer (CM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i-CTDi 140 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 232 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 17220-RBD-E00, 3038000, A1394, ADH22255, AP1024, C37005, CA10413, CHN12855, E1198L, ELP9220, LX 194 7, LX 1947, MD8318, PA7564, PA7564, WA9583, HA-8650, WH 2000, C 37 005, A1394, ADH22255, S 3380 A |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 362 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 61 |
| Довжина [мм] | 362 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 114 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528,08 ₴





