
Фільтр повітряний BMW 5 (E34/E39)/ 7 (E32/E38)/ X5 (E53), Bosch 1457433698
329,08 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 698
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 5 (E34/E39)/ 7 (E32/E38)/ X5 (E53), Bosch 1457433698. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
1 457 433 698
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
1 457 433 698 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ALPINA — B8 (E36) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.6 333 л.с. | 1995–1998 |
| ALPINA — B8 кабрио (E36) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.6 333 л.с. | 1995–1998 |
| ALPINA — B8 универсал (E36) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.6 333 л.с. | 1995–1998 |
| ALPINA — ROADSTER (Z8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.8 V8 381 л.с. | 2002–2003 |
| BMW — 5 (E34) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 530 i V8 218 л.с. | 1992–1995 |
| 540 i V8 286 л.с. | 1992–1995 |
| BMW — 5 (E39) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 535 i 235 л.с. | 1996–1999 |
| 535 i 245 л.с. | 1999–2003 |
| 540 i 286 л.с. | 1996–2003 |
| M 400 л.с. | 1998–2003 |
| BMW — 5 Touring (E34) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 530 i V8 218 л.с. | 1992–1997 |
| 540 i 286 л.с. | 1993–1997 |
| BMW — 5 Touring (E39) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 540 i 286 л.с. | 1997–2004 |
| BMW — 7 (E32) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 i,iL V8 218 л.с. | 1992–1994 |
| 740 i,iL V8 286 л.с. | 1992–1994 |
| BMW — 7 (E38) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 i,iL 211 л.с. | 1994–2001 |
| 730 i,iL 218 л.с. | 1994–2001 |
| 735 i, iL 238 л.с. | 1998–2001 |
| 735 i,iL 235 л.с. | 1996–2001 |
| 740 i,iL 286 л.с. | 1994–2001 |
| 740 i,iL 286 л.с. | 1996–2001 |
| BMW — 8 (E31) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 840 Ci 286 л.с. | 1996–1999 |
| 840 i 286 л.с. | 1993–1996 |
| BMW — X5 (E53) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 320 л.с. | 2003–н.в. |
| 4.6 is 347 л.с. | 2002–н.в. |
| 4.8 is 360 л.с. | 2004–н.в. |
| BMW — Z8 (E52) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.9 400 л.с. | 2000–2003 |
| SKODA — SUPERB (3U4) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2008 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2008 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2002–2005 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2007–2008 |
| 2.0 115 л.с. | 2001–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2008 |
| 2.8 V6 190 л.с. | 2002–2008 |
| 2.8 V6 193 л.с. | 2001–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 698 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 626 815, 0 986 TF0 002, 058 133 843 M, 13 71 1 736 675, 13 72 1 433 933, 13 72 1 702 158, 13 72 1 733 562, 13 72 1 736 562, 13 72 1 736 675, 13 72 1 736 675, 13 72 1 747 280, 13 72 1 M33 562, 238AP, 3002900, A325, A327, A47039, AG871, AI5019 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Skoda, BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, Superb, Roadster V8, Z8, 7-Series, B8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 254 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 213 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,08 ₴




