
Колодки гальмівні (передні) Nissan Patrol GR V 97-, Bosch 0 986 494 560
1 532,38 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 560
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Nissan Patrol GR V 97-, Bosch 0 986 494 560. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 560
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 560 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PATROL GR II Wagon (Y61) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 TD 129 л.с. | 1997–2000 |
| 2.8 TDiC 131 л.с. | 1997–2000 |
| 3.0 DTi 158 л.с. | 2000–н.в. |
| 3.0 DTi 160 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.8 245 л.с. | 2000–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 560 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 61.3 мм |
| Кросс-номери | 0 986 494 150, 05P845, 071104, 13 0460 5879 2, 1501222255, 181448, 2361101, 2361119005, 2711 04, 302595, 41060 VB290, 41060 VB291, 41060 VC091, 41060 VC290, 41060 VC291, 4220, 572448J, 598524, 605879, 6132222, 670313, 670524, 8DB 355 010-511 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19.5 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24132 |
| Висота [мм] | 61,2 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 18,8 |
| Ширина [мм] | 166 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 532,38 ₴










