
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Terracan 01-06, Bosch 0 986 494 137
1 232,09 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 137
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Terracan 01-06, Bosch 0 986 494 137. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 137
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 137 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TERRACAN (HP) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 i V6 4WD 200 л.с. | 2001–2006 |
| 2.9 CRDi 150 л.с. | 2001–2003 |
| 2.9 CRDi 4WD 163 л.с. | 2003–2006 |
| 3.5 i V6 4WD 194 л.с. | 2001–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 137 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 46.3 мм |
| Кросс-номери | 0 986 TB3 127, 05P1290, 05P1290, 087702, 13 0460 5788 2, 181615, 2381301, 2381304, 2877 02, 301024, 5090, 5230, 572581J, 58302H1A00, 58302H1A10, 601233, 6132962, 671826, 8DB 355 011-841, 8DB 355 024-331, FDB1841, GDB3296, J3610511, LP1930, LP1930N18B1 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15.6 мм |
| Ширина | 110.6 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Terracan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 232,09 ₴





