
Диск гальмівний (задній) Renault Kangoo 08- (274х11) (+ABS) (з підшипником), SKF VKBD 1018
4 162,52 ₴
- В наявності
- Код: VKBD 1018
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Renault Kangoo 08- (274х11) (+ABS) (з підшипником), SKF VKBD 1018. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBD 1018
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBD 1018 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — CITAN Combi (415) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 108 CDI (415.703) 80 л.с. | 2019–н.в. |
| 109 CDI (415.703) 95 л.с. | 2019–н.в. |
| 111 CDI (415.703) 116 л.с. | 2019–н.в. |
| 108 CDI (415.703) 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 109 CDI (415.703) 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 111 CDI (415.703) 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 112 (415.703) 114 л.с. | 2013–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CITAN Dualiner (415) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 111 CDI (415.601, 415.603, 415.605) 110 л.с. | 2013–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CITAN Panel Van (415) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 108 CDI (415.601, 415.603) 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 109 CDI (415.601, 415.603, 415.605) 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 111 CDI (415.603, 415.605) 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 112 (415.603) 114 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0A) 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0B) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0C, KW0F) 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 115 (KW17) 115 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 dCi 80 (KW15) 80 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (KW18) 91 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 dCi 95 (KW16) 95 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 (KW00, KW0Y) 87 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V Hi-Flex 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (KW0D) 106 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — KANGOO BE BOP (KW0/1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0F) 103 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0G) 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 (KW0D) 106 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FW0/1_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (FW0F) 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 85 (FW0A, FW0B) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (FW0G) 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V LPG 98 л.с. | 2008–н.в. |
| Z.E. 60 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBD 1018 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 0 986 479 015, 01.97718, 02.35.471, 1031065, 1031138, 16-15 523 4121, 1666678880, 17981C, 19-1974, 19-2752SPORT, 19-2753, 221325, 23-1196, 2401110174B-PCS-MS, 2401110174B-PCS-MSP, 2401110174B-SET-MS, 2401110174B-SET-MSP, 2401226043B-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 88.2 мм |
| Діаметр маточини | 30 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Висота [мм] | 88,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з вбудованим магнітним сенсорним кільцем |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 11 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Ширина [мм] | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 162,52 ₴




