
Підшипник маточини (передньої/задньої) Land Rover Freelander 98-06 (+ABS) (43.9x82.5x37.1) (к-кт), SKF VKBA 3603
1 463,31 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 3603
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої/задньої) Land Rover Freelander 98-06 (+ABS) (43.9x82.5x37.1) (к-кт), SKF VKBA 3603. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 3603
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 3603 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — FREELANDER (LN) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 4x4 117 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 Td4 4x4 112 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 Td4 4x4 109 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 V6 4x4 177 л.с. | 2000–2006 |
| LAND ROVER — FREELANDER 2 (FA_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 eD4 150 л.с. | 2010–2014 |
| 2.2 SD4 4x4 190 л.с. | 2010–2014 |
| 2.2 TD4 4x4 150 л.с. | 2006–2014 |
| 2.2 TD4 4x4 160 л.с. | 2006–2014 |
| 2.2 TD4 4x4 152 л.с. | 2007–2014 |
| 3.2 4x4 233 л.с. | 2006–2014 |
| LAND ROVER — FREELANDER Soft Top (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 16V 4x4 120 л.с. | 1998–2006 |
| 2.0 DI 4x4 98 л.с. | 1998–2006 |
| MG — MG ZT (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 120 л.с. | 2003–2005 |
| 1.8 T 16V 160 л.с. | 2003–2005 |
| 160 160 л.с. | 2001–2005 |
| 180 177 л.с. | 2003–2005 |
| 190 190 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 CDTi 116 л.с. | 2002–2003 |
| 2.0 CDTi 131 л.с. | 2002–2005 |
| MG — MG ZT- T (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 120 л.с. | 2003–2005 |
| 1.8 T 16V 160 л.с. | 2003–2005 |
| 160 160 л.с. | 2001–2005 |
| 180 177 л.с. | 2003–2005 |
| 190 190 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 CDTi 116 л.с. | 2002–2005 |
| 2.0 CDTi 131 л.с. | 2002–2005 |
| ROVER — 75 (RJ) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 Turbo 150 л.с. | 2003–2005 |
| 2.0 CDT 115 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 CDTi 131 л.с. | 2003–2005 |
| 2.0 V6 150 л.с. | 1999–2005 |
| 2.5 V6 175 л.с. | 1999–2001 |
| 2.5 V6 177 л.с. | 2001–2005 |
| ROVER — 75 Tourer (RJ) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2001–2005 |
| 1.8 Turbo 150 л.с. | 2003–2005 |
| 2.0 CDT 115 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 CDTi 131 л.с. | 2003–2005 |
| 2.0 V6 150 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 V6 177 л.с. | 2001–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3603 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 01.97312, 100177, 10-1338, 10343709, 1326188080, 1326188080, 1326188080, 1637951180, 1681950080, 19-2304, 200413, 22 10 0177, 220920, 24523, 2501-3603, 26412, 26900, 30-2031, 33-0523, 3603-SET-MS, 3603-SET-MSP, 40-RO-9808, 410023, 4108140, 43-28364-SX |
| Стан | Новий |
| Ширина | 37.1 мм |
| Внутрішній діаметр | 43.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 82.5 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інтегрованим датчиком ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 82,5 |
| Ширина [мм] | 37,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 463,31 ₴







