
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Ford Fiesta 09-, SKF VKDS 334021
407,78 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 334021
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Ford Fiesta 09-, SKF VKDS 334021. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 334021
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 334021 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FIESTA VI (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 80 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 65 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.0 Sport 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.25 60 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.25 82 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 97 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 LPG 92 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 LPG 97 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 70 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 85 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 ST 182 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 ST 197 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Ti 134 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FIESTA Van (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 82 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 70 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 334021 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | VKDS 334021 |
| Стан | Новий |
| Висота | 43.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 38 мм |
| Діаметр зовнішній | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 38 |
| Висота [мм] | 43,2 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 61 |
| парні номери артикулів | VKDS 334021 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407,78 ₴




