
Підшипник маточини (передньої) Ford Ranger 06-12/Mazda B-serie 99-06 (47x88x55), SKF VKBA 7534
3 214,96 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 7534
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Ford Ranger 06-12/Mazda B-serie 99-06 (47x88x55), SKF VKBA 7534. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 7534
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 7534 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — RANGER (ER, EQ) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 4x4 78 л.с. | 1999–2002 |
| 2.5 TD 4x4 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TD 4x4 84 л.с. | 2002–2006 |
| 2.5 TDdi 4x4 117 л.с. | 2002–2005 |
| FORD — RANGER (ES, ET) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDCi 4x4 143 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 TDCi 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 TDCi 4x4 156 л.с. | 2006–н.в. |
| MAZDA — BOUNTY (UN) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 4WD 78 л.с. | 1999–н.в. |
| 2.5 D 4WD 84 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 TD 4WD 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.6 12V 4WD 122 л.с. | 1999–2006 |
| MAZDA — BT-50 (CD, UN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 MRZ-CD 143 л.с. | 2006–2013 |
| 2.5 MRZ-CD 4x4 143 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 7534 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 01.98103, 10-1492, 172634, 19-2861, 201698, 221710, 2466806, 24MZ018, 2M34-1215-AA, 301703, 33 10 2796, 33-1180, 4 432 022, 40-FD-9786, 4102067, 413028, 43-28710-SX, 44-13028, 6120560, 619-2861, 621582, 654W0595, 70-010093, 713 6157 20, 714 650 0022 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 47 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 88 |
| Ширина [мм] | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 214,96 ₴




