
Сайлентблок важеля (переднього/зверху) Nissan Navara/Pathfinder 2.5 dCi 05-, SKF VKDS 832014
464,40 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 832014
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/зверху) Nissan Navara/Pathfinder 2.5 dCi 05-, SKF VKDS 832014. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 832014
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 832014 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ARMADA (R51) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4WD 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 dCi 231 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 4WD 269 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — CAMIONES / FRONTIER (D40) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 144 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 dCi 4WD 231 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — NAVARA c бортовой платформой/ходовая часть (D40) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 dCi 231 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 832014 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 2307-1436, 271518, 54524-EB300, 54524-EB30A, 54525-EB300, 54525-EB30A, BC-NI-BS012, BC-SB 722, C8510, NI-BS012, SB 722, SSS1083.11, 42517, NI-SB-8454, SCR-6528, ADN18031, J41058AYMT, 516181 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 54.5 мм |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14,1 |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 54,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 43 |
| парні номери артикулів | VKDS 832014 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464,40 ₴




