
Втулка стабілізатора (переднього) Ford Fiesta VI 1.2-1.6 07- (d=22mm), SKF VKDS 354007
314,82 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 354007
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Ford Fiesta VI 1.2-1.6 07- (d=22mm), SKF VKDS 354007. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 354007
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 354007 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FIESTA VI (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 80 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.25 60 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.25 82 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 97 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 LPG 92 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 LPG 97 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 70 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Ti 134 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FIESTA Van (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 82 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 70 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 354007 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | VKDS 354007 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 42.1 мм |
| Висота | 98 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 98 |
| Довжина [мм] | 42,1 |
| парні номери артикулів | VKDS 354007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314,82 ₴




