
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 08-, SKF VKDS 333011
282,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: VKDS 333011
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 08-, SKF VKDS 333011. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 333011
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 333011 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 I (LC_) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 16V Bio-Flex 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 THP 140 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi | 2007–2008 |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C4 II (B7) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 | 2015–н.в. |
| 1.2 THP 130 130 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 VTi 95 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 115 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 LPG 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — DS4 (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 160 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 200 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2011–н.в. |
| CITROEN — DS5 (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2011–2015 |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 165 Hybrid 165 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 200 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 180 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 333011 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 11-14 035 2377, 11-14 610 0013/HD, 1215333, 142100880, 14297AP, 1756, 18179, 2307-0310, 251T0052, 270621, 3523.77, 3523.77, 3523.92, 3523.92, 41545, 47386z, 510682, 62 73 0031, 720 221, 80000099, 829 0183 10, AWS2307, BC-PE-BS012, BC-SB 136, C8146 |
| Стан | Новий |
| Висота | 48.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 55.2 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, 307, 308, 206, Berlingo, RCZ, C4, Partner |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14,2 |
| Висота [мм] | 48,8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55,2 |
| парні номери артикулів | VKDS 333011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282,82 ₴




