
Сайлентблок важеля (переднього) Opel Antara/Chevrolet Captiva 06-, SKF VKDS 335009
944,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: VKDS 335009
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього) Opel Antara/Chevrolet Captiva 06-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 335009 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | VKDS 335009 |
| Стан | Новий |
| Висота | 54.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 19.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 78.5 мм |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Antara, Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 19,4 |
| Висота [мм] | 54,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 78,5 |
| Тип важеля | для поперечного важеля |
| Тип встановлення | Гідроопора |
| парні номери артикулів | VKDS 335009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 944,55 ₴



