
Втулка стабілізатора (переднього) Citroen C3 1.1-1.6 16V HDi 02- (d=14.5mm), SKF VKDS 353000
212,10 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 353000
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Citroen C3 1.1-1.6 16V HDi 02- (d=14.5mm), SKF VKDS 353000. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 353000
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 353000 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C3 I (FC_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i 60 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 16V 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 16V HDi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 HDi 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 i 73 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i Bivalent 73 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 16V HDi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V HDi 90 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 353000 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 11-14 615 0038, 183871, 2300003, 36470, 39625, 5094.91, 509491, 531775, 64 93 9625, 65-10987, 720 465, 75-25639, RH16-2050, V22-0493, WG2035731, WG2253936, 531775, 819 0224 10 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 48.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 14.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 41.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212,10 ₴




