
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) BMW X5 (E53) 00-, SKF VKDS 338510
692,10 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 338510
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) BMW X5 (E53) 00-, SKF VKDS 338510. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 338510
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 338510 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (E83) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 d 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.5 si 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 d 204 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 i xDrive 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 si 272 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 18 d 143 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 177 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 i 150 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 25 i 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X5 (E53) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 320 л.с. | 2003–н.в. |
| 4.6 is 347 л.с. | 2002–н.в. |
| 4.8 is 360 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 338510 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | VKDS 338510 |
| Стан | Новий |
| Висота | 76 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 66.3 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14,2 |
| Висота [мм] | 76 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 66,3 |
| парні номери артикулів | VKDS 338510 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692,10 ₴


