
Сайлентблок важеля (заднього/всередині) Mazda 3/Ford Focus/Volvo C30/S40 98-12, SKF VKDS 434004
254,94 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 434004
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/всередині) Mazda 3/Ford Focus/Volvo C30/S40 98-12, SKF VKDS 434004. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 434004
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 434004 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS (DAW, DBW) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1998–1999 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 16V BiFuel 115 л.с. | 2002–2004 |
| FORD — FOCUS Clipper (DNW) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 BiFuel 111 л.с. | 2003–2005 |
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1999–2004 |
| FORD — FOCUS Фургон/универсал (DNW) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1999–2005 |
| 1.6 101 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 116 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 TDCi 116 л.с. | 2001–2005 |
| 1.8 TDCi 101 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 TDDi 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 TDDi 75 л.с. | 1999–2005 |
| FORD — FOCUS седан (DFW) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 75 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1999–2004 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 434004 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 1061664, 1064128, 1448, 210303, 2307-0767, 514957, 8500 10863, 98AG-5K652-AK, ADM58084, BC-FD-BS027, BC-FD-BS028, BK21001, C8750, CAB02033, CRB3221, FD-BS027, FD-BS028, LVSK1281, TD1030W, 38FR1760, 38FR1761, 49398384, 201292 |
| Стан | Новий |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 32.7 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12,2 |
| Висота [мм] | 55 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 32,7 |
| Тип важеля | для поперечного важеля |
| парні номери артикулів | VKDS 434004 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254,94 ₴



