
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Citroen C4/Peugeot 308/3008 13-, SKF VKDS 333072
490,33 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 333072
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Citroen C4/Peugeot 308/3008 13-, SKF VKDS 333072. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 333072
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 333072 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PEUGEOT — 308 II (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 130 131 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 VTi 72 82 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 BlueHDI 100 102 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 156 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 GT 205 205 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 GTi | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 92 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 HDi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 HDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 125 125 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 163 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 VTi 115 115 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GT HDi 180 181 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 BlueHDi 130 131 л.с. | 2017–2021 |
| PEUGEOT — 308 SW II (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 THP 130 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 BlueHDi 100 102 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 BlueHDi 130 131 л.с. | 2017–2021 |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 GT 205 205 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 115 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 92 92 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 125 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 VTi 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 GT HDi 180 181 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 333072 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 100442, 11-14 610 0054, 1394, 2250033, 2307-1515, 251T0655, 271513, 37931 01, 52083208, 533520, 64 10 0442, 70596, 723 827, 72-3502, 829 0613 10, 96 760 352 80, 96 760 352 80, AWS1855, BC-PE-BS081, CI-SB-13994, D300493, EMS8797, FSB25085, PE-BS081 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 50.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 50.2 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 308 |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14,2 |
| Висота [мм] | 50,2 |
| Довжина [мм] | 65 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 50,2 |
| парні номери артикулів | VKDS 333072 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490,33 ₴




