
Сайлентблок важеля (заднього) Fiat Croma 05-/Opel Vectra/Signum 02-08/Saab 9-3 04-15, SKF VKDS 432507
509,60 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 432507
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього) Fiat Croma 05-/Opel Vectra/Signum 02-08/Saab 9-3 04-15, SKF VKDS 432507. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 432507
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 432507 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — CROMA (194) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D Multijet 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D Multijet 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D Multijet 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D Multijet 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.4 D Multijet 200 л.с. | 2005–н.в. |
| FIAT — CROMA Фургон/универсал (194_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 MJTD (194AXB1B) 120 л.с. | 2006–2011 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 432507 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 1590, 2256109, 29146AP, 517262, 51748740, 51783009, 51803162, BC-OP-BS117, C8196, CRB3006, EMS8478, LVSJ1079, OP-BS117, V40-1905, 93-05609, 11OP2500, BGKIT-15, 201422, 201420, 517262, BG1525, 1590, 33907 01 |
| Стан | Новий |
| Висота | 53.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 47.2 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Croma |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Висота [мм] | 53,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 47,2 |
| парні номери артикулів | VKDS 432507 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509,60 ₴



