
Втулка стабілізатора (переднього) Land Rover Freelander 98-06 (d=19mm), SKF VKDS 357500
123,57 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 357500
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Land Rover Freelander 98-06 (d=19mm)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 357500 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 271425, C8862, GM-1340, L17L01, LR-SB-12554, RBX000010, 819 0223 10, 865804 |
| Стан | Новий |
| Висота | 56.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 31 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 56,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 31 |
| парні номери артикулів | VKDS 357500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123,57 ₴





