
Втулка стабілізатора (переднього) Renault Megane/Scenic I 1.8/1.9DTi 96- (d=23mm), SKF VKDS 356015
121,48 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 356015
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Renault Megane/Scenic I 1.8/1.9DTi 96- (d=23mm), SKF VKDS 356015. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 356015
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 356015 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — MEGANE I (BA0/1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 95 л.с. | 1999–2003 |
| 1.6 16V (BA11, BA04, BA0B, BA1J) 107 л.с. | 1999–2003 |
| 1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A) 64 л.с. | 1996–2003 |
| 1.9 dCi (BA05, BA1F) 102 л.с. | 2001–2003 |
| RENAULT — SCENIC I (JA0/1_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2001–2003 |
| 1.6 107 л.с. | 1999–2003 |
| 1.6 BiFuel (JA04) 107 л.с. | 1999–2001 |
| 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) 115 л.с. | 2001–2003 |
| 1.8 4x4 116 л.с. | 2000–2001 |
| 1.9 D (JA0J, FA0J) 64 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 dCi (JA05, JA1F) 102 л.с. | 1999–2003 |
| 1.9 dTi (JA0N) 98 л.с. | 1999–2003 |
| 1.9 dTi (JA1U) 80 л.с. | 2001–2003 |
| 2.0 16V 140 л.с. | 1999–2003 |
| 2.0 16V (JA1B, JA1D) 139 л.с. | 2000–2003 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 356015 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | VKDS 356015 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 47 мм |
| Висота | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 35.5 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 47 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 35,5 |
| парні номери артикулів | VKDS 356015 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121,48 ₴



