
Підшипник маточини (задньої) VW Golf V-VIII/Skoda Octavia III 04- (+ABS), SKF VKBA 3656
2 407,80 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 3656
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (задньої) VW Golf V-VIII/Skoda Octavia III 04- (+ABS), SKF VKBA 3656. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 3656
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 3656 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| AUDI — A3 (8V1, 8VK) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A3 Limousine (8VS, 8VM) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–2018 |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3656 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 001-10-27108, 002-51-11357, 01.97541, 01.98177, 07.32.094, 10-1117, 102213, 10509505, 110 532, 110203, 1623952480, 1637961380, 1637971980, 1681937780, 19-2705, 19381508, 1K0 598 611, 1K0 598 611, 1K0 598 611, 1K0 598 611, 221146, 22150z, 221785, 2466392 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 68 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Діаметр фланця | 136.5 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Leon, Golf, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фланца [мм] | 136,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інтегрованим датчиком ABS |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Ширина [мм] | 68 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 407,80 ₴








