
Підшипник маточини (задньої) Kia Sportage 94-03 (39.7x73x19.4/22.1) (к-кт), SKF VKBA 3948
1 952,97 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 3948
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (задньої) Kia Sportage 94-03 (39.7x73x19.4/22.1) (к-кт), SKF VKBA 3948. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 3948
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 3948 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SPORTAGE (K00) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 118 л.с. | 2000–2003 |
| 2.0 4WD 118 л.с. | 2000–2003 |
| 2.0 i 16V 128 л.с. | 1999–2003 |
| 2.0 i 16V 4WD 128 л.с. | 1994–2003 |
| 2.0 i 4WD 95 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 TD 4WD 83 л.с. | 1997–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3948 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 01.97830, 0K72A-26151, 0K72A-26-151, 200442, 221437, 24KI046, 4104700, 43-29268-SX, 52701-43300, 52701-43310, 52701-43320, 70-120057, 713 6262 70, 8530 43249, 8530 43249, 922854, A52-0333, ADG08348, ADG08373, AUB84, DWB3948, EBK2049, FR911743, GKX0075 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 19.4 мм |
| Внутрішній діаметр | 39.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням валу |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем вала |
| Зовнішній діаметр [мм] | 73 |
| Ширина 1 [мм] | 22,1 |
| Ширина [мм] | 19,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 952,97 ₴



