
Підшипник маточини (передньої) Ford Maverick/Mazda Tribute 00-, SKF VKBA 6853
1 484,86 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 6853
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Ford Maverick/Mazda Tribute 00-, SKF VKBA 6853. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 6853
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 6853 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ESCAPE (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V FWD 124 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 V6 24V FWD 197 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 124 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.3 16V 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 V6 24V 197 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 V6 24V 203 л.с. | 2004–н.в. |
| MAZDA — TRIBUTE (EP) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 124 л.с. | 2000–2008 |
| 2.0 4WD 124 л.с. | 2000–2008 |
| 2.3 AWD 150 л.с. | 2004–2008 |
| 3.0 V6 24V 4WD 197 л.с. | 2000–2008 |
| 3.0 V6 AWD 203 л.с. | 2004–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 6853 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 01.97410, 1638398580, 201825, 221017, 301701, 33-0893, 4086234, 413029, 43-29013-SX, 44-13029, 654W0554, 70-010089, 72953, 8530 50136, 8530 50136, ADM58240, DWB0044, DWB6853, EBK2632, EC01-33047, EC01-33-047, FD-WB-12761, J4703033, KK-13029, KLP-MZ-034 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | TRIBUTE, Maverick |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 78 |
| Ширина [мм] | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 484,86 ₴



