
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Opel Combo 01-, SKF VKDS 335006
329,26 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 335006
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Opel Combo 01-, SKF VKDS 335006. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 335006
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 335006 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — COMBO Tour (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 94 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 94 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 58 л.с. | 2000–2009 |
| 1.0 60 л.с. | 2003–2009 |
| 1.2 75 л.с. | 2000–2009 |
| 1.2 Twinport 80 л.с. | 2004–2009 |
| 1.3 CDTI 70 л.с. | 2003–2009 |
| 1.4 90 л.с. | 2000–2009 |
| 1.4 Twinport 90 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DI 65 л.с. | 2000–2009 |
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2000–2009 |
| 1.8 125 л.с. | 2000–2009 |
| OPEL — CORSA C фургон (F08, W5L) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–н.в. |
| OPEL — MERIVA (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2003–2010 |
| 1.3 CDTI 69 л.с. | 2005–2010 |
| 1.4 16V Twinport 90 л.с. | 2004–2010 |
| 1.4 16V Twinport LPG 90 л.с. | 2004–2010 |
| 1.6 87 л.с. | 2003–2010 |
| 1.6 105 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2003–2006 |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2005–2010 |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2010 |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2006–2010 |
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2003–2010 |
| 1.8 125 л.с. | 2003–2010 |
| OPEL — TIGRA TwinTop (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 69 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 335006 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 13138151, 13138151, 14395AP, 1847, 18548, 206 106, 2307-0341, 24430103, 24430103, 270616, 3 52 310, 3 52 310, 3 52 320, 3 52 320, 40 69 0001, 49403004, 500072, 511638, 614 035 0027, 800036, 829 0315 10, AWS2288, BC-OP-BS026, BC-OP-BS030, BC-SB 125 |
| Стан | Новий |
| Висота | 45.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Meriva, Combo |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12,5 |
| Висота [мм] | 45,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 27 |
| парні номери артикулів | VKDS 335006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,26 ₴




