
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) Renault Laguna II 01-07/Espace IV 02-, SKF VKDS 336030
324,96 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 336030
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) Renault Laguna II 01-07/Espace IV 02-, SKF VKDS 336030. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 336030
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 336030 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 ECOTEC 117 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 DTI 135 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 Di 82 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 ECOTEC 117 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 DTi 135 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 ECOTEC 117 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 DTI 135 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — LAGUNA II (BG0/1_) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 103 л.с. | 2001–2005 |
| 1.6 16V (BG0A, BG0L) 107 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V (BG1G, BG1H) 112 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 117 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 116 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 121 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V (BG0B, BG0M) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 107 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 116 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (BG05) 92 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCi (BG08, BG0G) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCI (BG0E) 105 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi (BG0R) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi (BG1A, BG1V) 130 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (BG1A, BG1W) 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V 133 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V 170 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 135 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V IDE (BG0N) 140 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V Turbo (BG0S, BG0Z, BG1L, BG1M) 163 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 dCi (BG14, BG1S) 173 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi (BG1T) 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 dCi 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 dCi (BG09) 116 л.с. | 2004–2005 |
| 2.2 dCi (BG0F) 150 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 V6 24V (BG01, BG02, BG0D, BG0Y) 207 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 LPG 107 л.с. | 2001–2005 |
| RENAULT — LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 103 л.с. | 2001–2005 |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V (KG0A, KG0L) 107 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 Bifuel 107 л.с. | 2005–2007 |
| 1.8 16V 117 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V 121 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V (KG0B, KG0M) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V (KG0J) 116 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 107 л.с. | 2001–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 336030 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 017-00423, 16501AP, 22821, 2307-0885, 44 17 177, 44 17 178, 44 18 225, 44 18 226, 44 21 646, 44 21 647, 44 22 035, 44 22 036, 54 50 020 29R, 54 50 168 05R |
| Стан | Новий |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Primastar, Vivaro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 25,3 |
| Висота [мм] | 54 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 58 |
| парні номери артикулів | VKDS 336030 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324,96 ₴




