
Підшипник маточини (передньої) Ford Connect 02- (+ABS), SKF VKBA 6520
1 590,61 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 6520
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Ford Connect 02- (+ABS), SKF VKBA 6520. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 6520
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 6520 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TOURNEO CONNECT (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi /TDDi /DI 75 л.с. | 2002–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 Di 75 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 6520 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 01.97682, 04838, 1 484 266, 1 484 269, 10-1215, 10342937, 110016010, 1541301810, 1623951880, 1681937280, 19207, 19-2808, 19-2809, 201074, 221289, 22148z, 2501-6520, 26385, 26387, 26688, 29473, 2T14-1215-BA, 2T14-1K018-AA, 2T14-1K018-AB, 2T14-1K018-BA |
| Стан | Новий |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 39 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інтегрованим датчиком ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 74 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590,61 ₴








