
Підшипник маточини (передньої) Chevrolet Lacetti 03-13/Nubira 05-11 (39x74x39), SKF VKBA 3902
1 231,99 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 3902
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Chevrolet Lacetti 03-13/Nubira 05-11 (39x74x39), SKF VKBA 3902. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 3902
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 3902 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — ESTATE универсал (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 D 121 л.с. | 2007–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI (J200) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 95 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 91 л.с. | 2005–2009 |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 D 121 л.с. | 2007–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI седан (J200) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2005–2013 |
| 1.6 109 л.с. | 2005–2013 |
| 1.8 122 л.с. | 2003–2013 |
| CHEVROLET — LACETTI универсал (J200) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — NUBIRA седан (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2005–2007 |
| 1.4 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 D 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — REZZO (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 107 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 121 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 122 л.с. | 2005–н.в. |
| DAEWOO — LACETTI Наклонная задняя часть (KLAN) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 95 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2004–н.в. |
| DAEWOO — LEGANZA (KLAV) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 133 л.с. | 1997–2002 |
| 2.0 16V 126 л.с. | 2000–2004 |
| 2.2 16V 136 л.с. | 1999–2002 |
| DAEWOO — NUBIRA Break (KLAN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA седан (KLAN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — REZZO (KLAU) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.6 SX 90 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 91 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.8 98 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.8 101 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 128 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 121 л.с. | 2001–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3902 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 01.97383, 09267-39002, 09267-39004, 09267-39010, 10343624, 1638398380, 19-7118, 201256, 220990, 2466867, 24DW000, 2501-3902, 26254, 29-14 650 0002, 31691, 33-0597, 3902-SET-MS, 3902-SET-MSP, 409-20052K, 410070, 4108302, 4108302, 43-28705-SX, 44-10070 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Nubira, Lacetti, Leganza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 74 |
| Ширина [мм] | 39 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 231,99 ₴



