
Підшипник маточини (передньої) Toyota Yaris 05- (40x75x39), SKF VKBA 6878
1 724,93 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 6878
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Toyota Yaris 05- (40x75x39), SKF VKBA 6878. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 6878
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 6878 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DAIHATSU — CHARADE (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.33 16V 99 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.33 98 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — IST (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.33 101 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.33 99 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 D-4D 4WD 90 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — RACTIS (NLP12_, NCP12_, NSP12_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.33 99 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 D4-D 90 л.с. | 2010–н.в. |
| TOYOTA — VITZ (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 69 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.0 (KSP130) 72 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.3 99 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.5 (NSP131_) 112 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 Hybrid 75 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — VITZ (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VVT-i 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 VVT-i 87 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.33 VVT-i 100 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.33 VVT-i 99 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 VVTi 133 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 6878 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 01.97619, 10-1477, 10343601, 1410-3402, 1637948780, 1681948480, 172954, 19-7730, 200996, 221225, 22223z, 2466822, 24TO016, 26250, 30-14 650 0014, 33 10 2844, 33-0685, 361111183954, 409-17002K, 4103922, 4103922, 412001, 43-29279-SX, 44-12001, 460533 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 38.9 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | IQ, Yaris, Charade |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інтегрованим датчиком ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
| Ширина [мм] | 38,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 724,93 ₴



