
Ролик генератора Citroen Jumper 2.2HDi/Ford Transit 2.0-2.2TDCi 00- (паразитный) (65x25x8), Gates T36124
673,60 ₴
- В наявності
- Код: T36124
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ролик генератора Citroen Jumper 2.2HDi/Ford Transit 2.0-2.2TDCi 00- (паразитный) (65x25x8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T36124 |
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Кросс-номери | 03.80450, 03-304, 05-06, 05406, 0-N1392, 1014-3565, 1117008, 1201178, 127-04053, 13.43550, 130018210, 1516131/S, 1570272, 1611423780, 1611423780, 1620053, 1731709, 24407, 3015UR, 302 159, 310T0036, 428855, 47560, 50 92 4407, 532 0470 10, 54-0200, 541134 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Ford, Fiat, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Boxer, Mondeo, Ducato, Transit, Jumper, Transit Custom, Transit Tourneo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
| Поверхня | гладкий |
| Ширина [мм] | 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 673,60 ₴




