
Радіатор масляний Citroen Berlingo/Peugeot Partner/Expert/Fiat Scudo 1.6HDI 07- (теплообмінник), Mahle CLC 7 000S
1 799,69 ₴
- В наявності
- Код: CLC 7 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний Citroen Berlingo/Peugeot Partner/Expert/Fiat Scudo 1.6HDI 07- (теплообмінник), Mahle CLC 7 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
CLC 7 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
CLC 7 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — B-MAX (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — C-MAX (DM2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 101 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — C-MAX II (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — ECOSPORT (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–2008 |
| FORD — FIESTA VI (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — FIESTA Van (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — FOCUS C-MAX (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2003–2007 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — FOCUS III (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FOCUS III Turnier (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FOCUS III седан (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — FUSION (JU_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — GALAXY (WA6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — MONDEO IV Turnier (BA7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — S-MAX (WA6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT фургон (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CLC 7 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 066004N, 0703.4004, 09013700, 100545, 1103L0, 1103L0, 1103L1, 1103L1, 1103L1, 1103P0, 1103P0, 14-0037, 1745-0027, 31333, 31SKV230, 344515, 350300002400, 469O0032, 64 10 0545, 723 122, 7730036, 806.003, 90717, ADM56115, CCL-CT-003, CN3309, CN3309H |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 94 мм |
| Ширина ядра радіатора | 62 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mini, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, 307, 308, 5, Jumpy, C-Max, Transit Connect, C2, C3, C4, C5, Partner, Kuga, Transit Courier, Expert, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Fiesta, 4008, 407, Focus, Fusion, 206, 207, 208, Clubman, C-Elysee, 508, S-Max, 1007, Mondeo, ASX, Scudo, Galaxy, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 366 |
| Висота паковання [см] | 6,00 |
| Глибина мережі [мм] | 1 |
| Довжина мережі [мм] | 1 |
| Довжина паковання [см] | 14,5 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 1 |
| Ширина упаковки [см] | 12,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799,69 ₴




