
Радіатор інтеркулера MB Sprinter 2.2CDI OM646/OM651/3.0CDI OM642 06-, Mahle CI 368 000P
8 498,16 ₴
- В наявності
- Код: CI 368 000P
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера MB Sprinter 2.2CDI OM646/OM651/3.0CDI OM642 06-, Mahle CI 368 000P. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
CI 368 000P
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
CI 368 000P (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (907) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 311 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI Привод на все колеса (907.733) 143 л.с. | 2019–н.в. |
| 316 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 316 CDI Привод на все колеса (907.733) 163 л.с. | 2019–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 310 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.2 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 313 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 314 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.2 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 314 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 9 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 316 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.131, 906.133, 906.135...) 190 л.с. | 2011–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Автобус (906) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 310 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 313 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 313 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 314 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 314 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 315 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 (906.733, 906.735) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 316 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 316 LGT 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC (906.731, 906.733, 906.735) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Фургон (906) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2500 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 310 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 129 л.с. | 2009–н.в. |
| 313 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 129 л.с. | 2009–н.в. |
| 314 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 314 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| VW — CRAFTER 30-35 автобус (2E_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 142 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — CRAFTER 30-50 фургон (2E_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 142 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CI 368 000P |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 010.2280, 02.40.258, 0706.3034, 105939, 109560, 137018N, 1551299, 1780-0137, 2E0145804A, 2E0145804A, 30004582, 30505, 350885, 4.66827, 4.66827, 7750118, 817M85A, 818341, 8ML 376 777-391, 8ML 376 777-391, 906 501 02 01, 9065010201, 96526, A 906 501 02 01 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 215 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання [см] | 84,00 |
| Глибина мережі [мм] | 64 |
| Довжина мережі [мм] | 640 |
| Довжина паковання [см] | 24,0 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Матеріал ребра охолодження | алюміній |
| Ширина мережі [мм] | 215 |
| Ширина упаковки [см] | 15,00 |
| для оригінального номера | 9065010201 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 498,16 ₴






