Радіатор пічки Renault Trafic -01, Mahle AH 44 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
AH 44 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
AH 44 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ARENA Combi (THB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 60 л.с. | 1998–2001 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1998–2001 |
| OPEL — ARENA автобус (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 60 л.с. | 1997–2001 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1997–2001 |
| OPEL — ARENA фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 60 л.с. | 1997–2001 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1997–2001 |
| OPEL — ARENA фургон (TB, TF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 60 л.с. | 1998–2001 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1998–2001 |
| RENAULT — TRAFIC Van (T1, T3, T4) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 48 л.с. | 1980–1989 |
| 1.6 65 л.с. | 1983–1986 |
| 1.6 4x4 65 л.с. | 1985–1986 |
| 1.7 68 л.с. | 1986–1989 |
| 2.0 80 л.с. | 1986–1989 |
| 2.0 4x4 80 л.с. | 1986–1989 |
| 2.1 D 58 л.с. | 1980–1989 |
| 2.1 D 4x4 58 л.с. | 1986–1989 |
| RENAULT — TRAFIC Van (TXX) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 48 л.с. | 1989–1991 |
| 1.7 69 л.с. | 1989–1994 |
| 1.7 68 л.с. | 1992–1994 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1997–2001 |
| 2.0 80 л.с. | 1989–1990 |
| 2.1 D 58 л.с. | 1989–1994 |
| 2.1 D 64 л.с. | 1994–1997 |
| 2.2 95 л.с. | 1989–1994 |
| 2.2 101 л.с. | 1994–1997 |
| 2.2 4x4 95 л.с. | 1989–1994 |
| 2.2 4x4 101 л.с. | 1994–1997 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1989–2001 |
| RENAULT — TRAFIC c бортовой платформой/ходовая часть (P6) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 48 л.с. | 1980–1989 |
| 1.6 65 л.с. | 1980–1986 |
| 1.7 68 л.с. | 1986–1989 |
| 2.0 86 л.с. | 1980–1986 |
| 2.0 80 л.с. | 1980–1989 |
| 2.1 D 58 л.с. | 1980–1989 |
| 2.5 D 69 л.с. | 1980–1989 |
| RENAULT — TRAFIC c бортовой платформой/ходовая часть (PXX) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 68 л.с. | 1989–1994 |
| 2.0 [RWD] 80 л.с. | 1989–1997 |
| 2.1 D [RWD] 58 л.с. | 1989–1994 |
| 2.1 D [RWD] 64 л.с. | 1994–1997 |
| 2.2 95 л.с. | 1989–1994 |
| 2.5 D 69 л.с. | 1989–2001 |
| RENAULT — TRAFIC автобус (T5, T6, T7) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 48 л.с. | 1980–1989 |
| 1.6 65 л.с. | 1984–1986 |
| 1.6 4x4 65 л.с. | 1980–1986 |
| 1.7 68 л.с. | 1986–1989 |
| 2.0 80 л.с. | 1986–1989 |
| 2.0 4x4 80 л.с. | 1986–1989 |
| 2.1 D 58 л.с. | 1980–1989 |
| RENAULT — TRAFIC автобус (TXW) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 68 л.с. | 1992–1994 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1997–2001 |
| 2.0 80 л.с. | 1989–1990 |
| 2.1 D 58 л.с. | 1989–1994 |
| 2.1 D 64 л.с. | 1994–1997 |
| 2.2 95 л.с. | 1989–1994 |
| 2.2 101 л.с. | 1994–1997 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1989–2001 |
| 2.5 D 4x4 75 л.с. | 1989–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AH 44 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 189060N, 43006096, 53563, 77 04 000 112, 77 04 000 112, 883739, DCM1199, M-223009A, RT6096, RT6096, WG2161959, WG2180163 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 234 мм |
| Ширина ядра радіатора | 175 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Призначення | Для автомобілів без кондиціонера |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 695 |
| Висота паковання [см] | 11,00 |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 234 |
| Довжина паковання [см] | 35,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Матеріал бачка (радіатор) | полімерний матеріал |
| Матеріал ребра охолодження | алюміній |
| Обладнання/обладнання | для автомобілів без кондиціонера |
| Ширина мережі [мм] | 175 |
| Ширина упаковки [см] | 20,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 354,97 ₴









