
Радіатор інтеркулера Renault Megane IV/Espace V/Kadjar 1.6 dCi 15-, Mahle CI 684 000S
5 610,89 ₴
- В наявності
- Код: CI 684 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Renault Megane IV/Espace V/Kadjar 1.6 dCi 15-, Mahle CI 684 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
CI 684 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
CI 684 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — QASHQAI II SUV (J11, J11_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 131 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 131 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 130 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — ESPACE V (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| RENAULT — GRAND SCÉNIC IV (R9_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — KADJAR (HA_, HL_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 4x4 | 2015–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC IV (J9_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — TALISMAN (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| RENAULT — TALISMAN Grandtour (US) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CI 684 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 042-018-0017, 144614EB0A, 144614EB1A, 144614EB1B, 30974, AC630109, WG2158788, WG2371041 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 282 мм |
| Ширина ядра радіатора | 217 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Scenic, Qashqai, Megane, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 2500 |
| Висота паковання [см] | 32,00 |
| Глибина мережі [мм] | 62 |
| Довжина мережі [мм] | 282 |
| Довжина паковання [см] | 57,0 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Матеріал ребра охолодження | алюміній |
| Ширина мережі [мм] | 224 |
| Ширина упаковки [см] | 18,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 610,89 ₴







