
Радіатор кондиціонера BMW X5 (E70/F15/F85)/X6 E71/E72/(F16/F86/) 2.0D-4.8 06-19, Mahle AC 405 000S
4 962,67 ₴
- В наявності
- Код: AC 405 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера BMW X5 (E70/F15/F85)/X6 E71/E72/(F16/F86/) 2.0D-4.8 06-19, Mahle AC 405 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
AC 405 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
AC 405 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| 4.8 i xDrive 355 л.с. | 2007–2008 |
| M 50 d 381 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–2010 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 48 i 355 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2018 |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2015 |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2014–2018 |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2015–2018 |
| sDrive 25 d | 2015–н.в. |
| sDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40 d 313 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40e | 2015–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 40 d 313 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AC 405 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 052019N, 06005377, 08.64.012, 0802.2031, 105424, 1770-0061, 342495, 35906, 448C0206, 6 972 553, 64 50 9 239 992, 64 53 6 972 553, 64509239992, 64536972553, 7110474, 7800183, 814367, 8880400470, 8FC 351 302-491, 8FC 351 302-491, 8FC 351 302-494 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 462 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 2591 |
| Висота паковання [см] | 8,50 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 590 |
| Довжина паковання [см] | 78,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Конструкція радіатора | Охолоджувальна трубка паралельно |
| Ширина мережі [мм] | 462 |
| Ширина упаковки [см] | 51,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 962,67 ₴







